Monthly Archive » August 2014

Paskolos internetu: greitieji kreditai – ištiesta pagalbos ranka smulkiam verslui?

Visuomenėje yra nusistovėjęs požiūris, jog „Ko, jau ko, bet paskolai neįsipareigosiu.“ Tiesa, vieni į paskolas žiūri plačiomis akimis, manydami, jog tai yra puikus būdas akimirksniu užpildyti piniginės turinį, kiti – begalinis įsipareigojimas, galintis sukurti nemažai problemų. Iš tiesų, abiems teiginiams būtų galima pritarti. Paskolos internetu, o kiek konkrečiau greitieji kreditai, gali būti puiki išeitis, kuomet skubiai prireikia pinigų, tačiau prieš atliekant instinktyviai betkokias žmogiškojo troškimo funkcijas, reikėtų apgalvoti, ar sugebėsite grąžinti pasiskolintą kreditą laiku, ar sugebėsite sumokėti palūkanas. Tai yra didžiulė atsakomybė, kurios negalima žiūrėti pro pirštus. Tiesą sakant, šiame straipsnyje norėčiau kiek plačiau pašnekėti apie paskolas internete, apie šios pliusus bei įmanomus minusus.

imagesTikriausiai reikėtų pradėti nuo greitųjų kreditų pliusų – jų išties nėra mažai. Visų pirma, kaip buvo minėta šiek tiek anksčiau, greitieji kreditai itin greitai pastorina piniginės turinį. Imant paskolą, nereikėtų galvoti, jog pinigus išleisite smulkioms pramogoms, nereikalingams daiktams. Tokios smulkios paskolos būtų galima akcentuoti kalbant apie skubius atvejus, tarkime, ištikus nelaimei ar tiesiog būnant tikriems, jog pinigus sugebėsite grąžinti. Daugelis greituosius kreditus ima lyg šaunią pradinę investiciją smulkiam verslui – tai nėra bloga idėja, tačiau, kaip minėjau, sugebėkite įvertinti paskolos tikslią grąžinimo galimybę. Dar vienas, iš tiesų, neprastas greitųjų kreditų pliusas – daugybė kompanijų siūlo už pirmąją paskolą nemokėti nė cento. Tokiu būdu, pasiemus mažesnę paskolą, galima susipažinti su paskolų internete moduliu, pačiam pajausti šios pliusus bei minusus. Sakoma, jog žmonės mokosi tik iš savų klaidų – čionais galima išmokti taip pat, tačiau linkėčiau, jog problemų su greitaisiais kreditais visai neiškiltų.

Na, pašnekėjus apie teigiamas paskolų internete puses, vertėtų priminti ir šios paslaugos minusus. Vienas iš aktualiausiu – nors ir duodama pirma paskola, dažniausiai, be jokių palūkanų, tačiau visos kitos – išties nemažos. Taip pat, kaip minėjau šiek tiek anksčiau, daugelis žmonių nesugeba įvertinti grąžinimo galimybės bei paprasčiausio termino sąlygos. Vieni, net ir investavę į įvairiausius projektus, paprasčiausiai nesugeba atgauti jiems reikiamo pelno padengti paskolos įnašams. Tokiu būdu, žmonės susiduria su nemažomis problemomis.

Viską apibendrinant, nemokamos paskolos internete – tikrai šaunus bei greitas būdas gauti pinigų, kuomet jų labai reikia. Tai, taip pat, gali būti puikus būdas, kai prireikia investicinės paskolos – smulkiems verslininkams, tai yra lyg rojus. Kad ir kaip bebūtų, visuomet galvokite blaiviu protu ir įvertinkite galimybes, ar sugebėsite grąžinti vartojamąją paskolą laiku bei kartu su palūkanomis. Jeigu esate tikras, jog tai įgyvendinti pavyks, mano manymu, nėra prasmės laukti, mat šiuo metu yra vykdomos įvairios akcijos, iš kurių taip pat yra galima pasipelnyti.

Pritrūkote pinigų Estijoje? Tai ne problema

Pritrūkote  pinigų? Kreditas – pats geriausias sprendimas siekiantiems pasiskolinti. 

Jei pritrūkote pinigėlių – kreditas gali būti gelbėjimosi padanga, kuri taps jūsų išsigelbėjimu. Tai, kad Lietuvoje yra labai daug firmų, kurios siūlo skolinimosi galimybę, matyti, jau seniai. Tačiau tokia skolinimosi galimybė puikiai įsitvirtinusi ne tik mūsų šalyje, tačiau ir visoje Europoje įskaitant visas tris Baltijos šalis. Kad Latvijoje situacija labai panaši – nieko nestebina, nes mes ir mūsų kaimynai gyvename labai panašioje ekonomikos upėje. Štai viskas kiek įdomiau, kuomet pradėtume kalbėti apie Estiją, kuri visada pirmavo pragyvenimo lygyje. Paskolos ten suteikiamos labai panašiomis sąlygomis kaip ir Lietuvoje. Juolab, tikrai labai panašų skaičių firmų, kurios teikia kreditą galima rasti. Jei gyvenate Estijoje ir jums prireikė kredito, kuris galėtų sutvarkyti jūsų finansines bėdas – pasinaudokite laenude.com tinklalapio paslaugomis. Jame galite rasti firmas, kurios sėkmingai veikia šioje lietingoje šalyje. Pasirinkimas labai platus, tad verta skolintis iš tos firmos, kuri suteikia patogiausias konkrečiai jums skolinimosi galimybes.

 1. ar pirmas kreditas nemokamai;
 2. kokio dydžio pirmas kreditas;
 3. kokią maksimalią sumą galite pasiskolinti;
 4. per kiek laiko privalote gražinti;
 5. kokio dydžio palūkanos jūsų laukia;
 6. ar gausite dovaną už pinigų gražinimą laiku;
 7. ar ši firma turi lojalumo paslaugą;
 8. ar konkreti firma dažnai siūlo akcijas ar nuolaidų programas.

Remiantis šiais kriterijais konkrečiai galite rasti labiausiai jums tinkantį variantą. Kiekvienas žmogus yra individualybė, kuriam reikia tam tikrų skolinimosi kriterijų, kurie gali padėti užglaistyti savo finansines bėdas. Priklausomai nuo to, dėl kokios priežasties jūs skolinatės, vėlgi, reikia atkreipti dėmesį į ką konkreti firma orientuojasi. Viskas kaip Lietuvoje, tad susigaudyti bus labai paprasta.

Kreditas, kuris skirtas mašinai yra specializuotas. Pavyzdžiui, Lietuvoje yra firmų, kurios suteikia kreditą ik tada kai norite pasiskolinti autotransporto priemonei. Yra ir kita šios srities šaka: jei neturite pastovaus darbo, kuris jums atneštų reguliarias pajamas – galite užstatyti savo transporto priemonę. Jei pinigų jums gražinti nepavyks – paprasčiausiai iš jūsų bus paimta transporto priemonė.

Jei jums užtenka nedidelės pinigų sumos – kreditas jums labiausiai tinka. Dažniausiai tam skolinamos pinigų sumos dydis iekia kelis šimtus litų, na o Estijoje – šimtas eurų. Neužilgo ir Lietuvoje bus ši valiuta, tad pradėkite po truputi pratintis ir bandyti bent mintimis versti pinigų sumas.

Jei jums reikia labai didelės geriausia išeitis yra bankai. Žinoma, kaip ir Lietuvoje, taip ir Estijoje privalote palikti užstatą, kuriuo dažniausiai tampa nekilnojamasis turtas. Žinoma, prie to pačio jums taip pat reikia ir laiduotojo, o tai tik pasunkina pinigų gavimo procesą, nes ne visi trokšta būti tokiais asmenimis, kurie garantuoja, jog žmogus tikrai išsimokės.

Geriausias variantas – kreditą teikiančios kompanijos. 

Durex – saugaus ir malonaus sekso link

  Prezervatyvai yra apipinti pačių įdomiausių mitų, kuriai dažniausiai siekiama, kad kuo mažiau žmonių juos naudotų. Nepaisant to, prezervatyvų populiarumas visiškai nemažėja. Netgi priešingai. Vis daugiau žmonių teigia, kad kontraceptinės tabletės gali labai pakenkti, tad daug geriau yra rinktis prezervatyvus, kurie užtikrina ne tik apsauga nuo nėštumo, tačiau taip pat ir nuo lytiškai plintančių ligų.

Saugus seksas – laiminga meilė. Gyvenkite ir mylėkite saugiai su durex.

Durex prezervatyvai šiuo metu viena iš populiariausių firmų siūlanti tokio tipo paslaugą. Vos išpopuliarėja jie tapo tikru perversmu, kuris puikiai laikosi rinkoje. Prezervatyvai išsirenkami pagal tai, kaip puikiai jie atlaiko savo funkciją. Tai, kad tai vienas iš populiariausių pasiūlymų pasaulyje rodo, kad galbūt ne 100 %, tačiau 99 % – durex geras pasirinkimas.

Įdomūs faktai apie prezervatyvus padės jums lengviau suprasti, kodėl ši apsisaugojimo priemonė yra tokia populiari pasaulyje.

 1. Durex yra daugiausiai pasaulyje falsifikuojami prezervatyvai. Paprasčiausiai, tai ir pati populiariausia firma, tad daugelis stengiasi sukurti ir pavogti firmos vardą, kad vos pradėdami verslą turėtų didelę auditoriją.
 2. Dažniausiai prezervatyvai plyšta ne todėl, kad vyrai pasirenka per mažus, o todėl, kad pastarieji būna jiems per dideli. Vyriško pasididžiavimo ir orumo sutrikdymas, tačiau neišgalvota tiesa.
 3. Vos atsiradus ligai AIDS – prezervatyvai buvo rekomenduoti, kaip geriausia alternatyva padėsianti apsisaugoti nuo šios ligos.
 4. Prezervatyvai suteikia galimybę mėgautis seksu. Na, o lytinis aktas padeda sudeginti daug kalorijų, pakelia nuotaiką ir apsaugo vyris nuo prostatos vėžio. Tai, kad seksas naudingas sveikatai įrodyta jau gana seniai.
 5. Prezervatyvai anksčiau buvo testuojami pripučiant į juos oro.
 6. Viduramžiais prezervatyvai buvo gaminami iš gyvūnų žarnų. Tačiau ne visiškai atliko savo funkciją, tad nebuvo igai ar gausiai naudojami.

Internetinėse parduotuvėse galima rasti labai platų prezervatyvų pasirinkimą. Kur kas platesnį nei įprastose sekso prekių parduotuvėse ar vaistinėse. Kuo platesnis asortimentas – tuo didesnės galimybės rasti konkrečiai jums labiausiai tinkantį sargį.

Mylėtis – sveika, tai žino jau seniai, tačiau sekas be apsisaugojimo priemonių gali sugadinti gyvenimą. Pasirūpinkite jomis ir visada būkite budrus. Seksas privalo būti tik su mylimu žmogumi, kuris jokiu būdu nesistengs jums pakenkti.