Proginės suknutės pagal figūros tipą

Kuomet artėja kokia nors ypatinga proga, kiekviena mergina nori atrodyti kuo nuostabiau. Dažniausiai tinkamo drabužio išsirinkimas užima gana nemažai laiko. Džiugu, kad egzistuoja proginės suknelės internetu, kadangi galima net nepakilus nuo savo patogios sofkutės su kavos puodeliu rankoje rasti labiausiai jums tinkančią suknutę. Taip pat, internetinėse svetainėse yra įvairūs filtrai, kurie padeda greičiau rasti reikiamus drabužius pagal spalvą, dydį ir kainą. Taigi, apsipirksite ne tik patogiai, tačiau taip pat ir sutaupysite nemažai laiko. Žinoma, progines sukneles dažnai reikia taikyti prie bendros visumos. Pavyzdžiui, jei esate pamergė – prie jaunosios ir kitų pamergių. Jei keliaujate į pobūvį su antrąja puse, derinti drabužius su jo kostiumu. Bet kuriuo atveju, suknelės pasirinkimas reikalauja nemažai laiko. Ir dažnai vien spalvos ir raštų žinojimas nepadeda greičiau rasti reikiamos suknelės. Kodėl? Nes didelį dėmesį reikia kreipti ir į modelį. Kiekviena moteris, kad ir koks jos figūros tipas būtų atrodys nuostabiai tik tokiu atveju, jei ras labiausiai jos figūrą išryškinantį modelį. Internete galima rasti labai daug naudingos informacijos, tad tos, kurios netingi paieškoti tikrai ras nuostabią proginę suknelę. Žinoma, ne visos puikiai išmano savo figūros ypatumus. Taip ir gaunasi, kad kartais išsirenkamas netinkamas modelis.

  • Stambios merginos neturėtų bijoti pabrėžti savo liemens. Viskas labai paprasta, paprasčiausiai išsirinkite suknelę, kuri yra įliemenuota. Ir net nebūtina rinktis tokios, kurios viduje yra korsetas. Paprasčiausiai užtenka dailios juostos, kuri suraukia ir taip ne tik išryškina liemenį, tačiau taip pat ir iškelia krūtinę.
  • Ilgakojės merginos turėtų vengti suknelių iki kelių. Joms pats geriausias pasirinkimas yra ilgos arba trumpos. Jei turite gražias kojas – dėkite trumpą.
  • Žemos merginos turėtų taip pat verčiau dėvėti trumpą suknutę. Tačiau neapkritusią, kad moteris neatrodytų tarsi vaikas.
  • Jaunoms panelėms būtina dėvėti padoraus ilgio suknelę. Geriausia kelių ilgio.

Net ir proginės suknelės vis labiau trumpėja. Jei anksčiau labiausiai buvo mėgiamos ilgos ir su įvairiausiais papuošimais, tai šiuo metu laimi minimalumas ir kuklumas.

Categories: Uncategorized
Tags: