Durex – saugaus ir malonaus sekso link

  Prezervatyvai yra apipinti pačių įdomiausių mitų, kuriai dažniausiai siekiama, kad kuo mažiau žmonių juos naudotų. Nepaisant to, prezervatyvų populiarumas visiškai nemažėja. Netgi priešingai. Vis daugiau žmonių teigia, kad kontraceptinės tabletės gali labai pakenkti, tad daug geriau yra rinktis prezervatyvus, kurie užtikrina ne tik apsauga nuo nėštumo, tačiau taip pat ir nuo lytiškai plintančių ligų.

Saugus seksas – laiminga meilė. Gyvenkite ir mylėkite saugiai su durex.

Durex prezervatyvai šiuo metu viena iš populiariausių firmų siūlanti tokio tipo paslaugą. Vos išpopuliarėja jie tapo tikru perversmu, kuris puikiai laikosi rinkoje. Prezervatyvai išsirenkami pagal tai, kaip puikiai jie atlaiko savo funkciją. Tai, kad tai vienas iš populiariausių pasiūlymų pasaulyje rodo, kad galbūt ne 100 %, tačiau 99 % – durex geras pasirinkimas.

Įdomūs faktai apie prezervatyvus padės jums lengviau suprasti, kodėl ši apsisaugojimo priemonė yra tokia populiari pasaulyje.

  1. Durex yra daugiausiai pasaulyje falsifikuojami prezervatyvai. Paprasčiausiai, tai ir pati populiariausia firma, tad daugelis stengiasi sukurti ir pavogti firmos vardą, kad vos pradėdami verslą turėtų didelę auditoriją.
  2. Dažniausiai prezervatyvai plyšta ne todėl, kad vyrai pasirenka per mažus, o todėl, kad pastarieji būna jiems per dideli. Vyriško pasididžiavimo ir orumo sutrikdymas, tačiau neišgalvota tiesa.
  3. Vos atsiradus ligai AIDS – prezervatyvai buvo rekomenduoti, kaip geriausia alternatyva padėsianti apsisaugoti nuo šios ligos.
  4. Prezervatyvai suteikia galimybę mėgautis seksu. Na, o lytinis aktas padeda sudeginti daug kalorijų, pakelia nuotaiką ir apsaugo vyris nuo prostatos vėžio. Tai, kad seksas naudingas sveikatai įrodyta jau gana seniai.
  5. Prezervatyvai anksčiau buvo testuojami pripučiant į juos oro.
  6. Viduramžiais prezervatyvai buvo gaminami iš gyvūnų žarnų. Tačiau ne visiškai atliko savo funkciją, tad nebuvo igai ar gausiai naudojami.

Internetinėse parduotuvėse galima rasti labai platų prezervatyvų pasirinkimą. Kur kas platesnį nei įprastose sekso prekių parduotuvėse ar vaistinėse. Kuo platesnis asortimentas – tuo didesnės galimybės rasti konkrečiai jums labiausiai tinkantį sargį.

Mylėtis – sveika, tai žino jau seniai, tačiau sekas be apsisaugojimo priemonių gali sugadinti gyvenimą. Pasirūpinkite jomis ir visada būkite budrus. Seksas privalo būti tik su mylimu žmogumi, kuris jokiu būdu nesistengs jums pakenkti.

Categories: Uncategorized
Tags: