Norite pradėti verslą Latvijoje?

Dažnai atrodo, kad kitų šalių ekonomika mums yra daug palankesnė. Turbūt tai remiasi į mąstymą, kad ten paprasčiausiai nebijome rizikuoti. Žengiame žingsnius drąsiai ir žiūrime, kas bus, nes praradimo jausmas paprasčiausiai neegzistuoja. Ir nebūtina keliauti kur nors labai toli už jūsų marių, nes realizuoti savo idėjas galite visai šalia. Pasiūlymas – kaimyninė Latvija. Pirmas privalumas: ten gyvenimas yra labai panašus kaip ir mūsų gimtinėje, tad nesusidursite su sienomis, kurių perlipti jums niekaip nepavyks. Priešingai, dažniausiai tuomet jų nebijoma griauti ir siekti savo tikslo.

Verslo pradžia dažniausiai būna labai komplikuota dėl finansų trūkumų. Juk gera idėja dar ne viskas, o kiekvienas žingsnis link idėjos: kur gauti pinigų labai nemarina. Geriausia arba net patogiausia išeitis – imti kreditą. O jis labai lengvai prieinamas kiekvienam, kuris tik to trokšta. Ir šiuo atveju ne tik tos šalies piliečiams, kuriems reikia pinigėlių, bet visiems, kuriems pavyks įrodyti, kad pinigus jie sugebės grąžinti laiku. Jei jus domina pasiūlymas – sekite informaciją toliau.

Pirmiausia jums reikia susirasti firmą, kuri labiausiai atitiktų jūsų poreikius. Geriausia ieškoti naudojantis virtualia erdve, nes ne kiekvienas ne tik kad žiūri latvišką televiziją, kur galima išvysti daug reklamų, tačiau tuo pačiu ir supranta, kas apskritai yra sakoma. Apie Latvijoje egzistuojančius kreditų pasiūlymus galite skaityti čia: https://kreditus.lv/. Visi firmų variantai pateikti patogioje lentelėje, tad supras kas parašyta ir kiekvienas, net visiškai nemokantis kalbos.

Yra firmų, kurios orientuojasi būtent į verslo pradžią. Aišku, nei viena kompanija jūsų neklaus, dėl ko skolinatės ar panašiai, tačiau kai kuriems vadybininkams savo verslo idėjos realizacija yra didelis stimulas paskolinti. Kaip jau minėjome, konkrečios firmos orientuojasi į tai. Netgi suteikiamos papildomos sąlygos, kad pinigus galėsite grąžini tik tada, kai jūsų įmonė jau puikiai funkcionuos. Arba susitariama, kad tam tikrą procentą nuo verslo mokėsite pusę ar vienerius metus. Viskas priklauso nuo to, kokio dydžio sumą norite pasiskolinti. 

Kuomet jau nusprendėte, kad įmonė, kuri teikia paskolas Jums yra reikalinga, pagalvokite, ar esate tikras, kad bankroto atveju gebėsite pinigus grąžinti? Tuomet puikiausia išeitis – draudimas. Puslapyje: https://kreditus.lv/krediti-no-18-gadiem  pateikiama informaciją apie kredito draudimą ir panašius veiksnius asmenims nuo 18 metų. Tiesa, apskritai gali skolintis tik tokio amžiaus žmonės t.y. pilnamečiai. Jei esate dar per jaunas ir turite labai daug minčių savo galvoje – kreipkitės į suaugusiuosius, kurie sutiktų paimti kreditą savo vardu.

Jei jau turite reikiamą pinigų sumą – pradėti verslą yra gana paprasta. Dažniausiai finansai ir būna pagrindinė kliūtis, o ją peržengus atsiveria labai platūs keliai. Nieko nelaukite – realizuokite didžiausias savo svajones. Juk gyvenat tik kartą, o kiekvienas iš mūsų nusipelno gyventi taip, kaip tik nori.

Categories: Uncategorized
Tags: