Kalėdinių dovanų džiaugsmai

Šviesa – tai jėga. Milžiniška jėga, dėka kurios mes egzistuojame, bet ji pati egzistuoja savaime, nepriklausomai nuo mūsų poreikių. Saulės ir žvaigždžių spindesys yra laikas, o laikas ir yra šviesa. Saulės šviesoje, dienose ir metuose glūdi gyvenimas. Gyva būtybė gali iššaukti šviesą tamsoje, pavadindama šviesą vardu. 

Kalėdos – viena iš gražiausių švenčių per metus. Dažniausiai jas vainikuoja nuostabios dovanos, kurias mums atneša niekada nesenstantis Kalėdų senelis. Džiugu, kad tokia šventė egzistuoja ir visiškai nesvarbu, kad dažniausiai ji siejama su šeimos švente, o ne Kristaus gimimu. Kiekvienas švenčiame kaip mokame, tačiau tiesa ta, kad Kalėdos daugelio žmonių širdyje, kad ir kokią potekstę jos turėtų. Kalėdinės dovanos dažniausiai būna vienos iš ypatingiausių dovanų, kurias gauname per metus. Paprasčiausiai, būtent jas dažniausiai perkame atiduodami visą savo širdį ir siekdami rasti geriausią rezultatą už mažiausią kainą.

Pateiksime mažą Kalėdų senelio sąrašiuką, kuris padės pasirūpinti dovanomis prieš kiekvienas Kalėdas.

MOTERIMS: Dėžutė papuošalams Auskarai Žieminė kepuraitė Šalikas Sulčių rinkinys Auksinis papuošalas Jaukus megztinukas Šilta antklodė

Pėdų šveitiklis Svajonių rankinė Ekologiškos kvepiančios žvakės Juokingos šlepetės . . .

VYRAMS: Kuprinė, dėklas dokumentams Vyriška kosmetika Ausinės Radijo bangomis valdomas modeliukas Mini teleskopa Sony skaitmeniniai žiūronai USB ION Air Pro Wifi  Šalikas Pirštinės Kojinių rinkinys visiems metams Firminė gertuvė Mini golfas namuose 3D akiniai . . .

VAIKAMS: Vaikiška palapinė namams Barbė su drabužiais ir aksesuarais Mėgstamo herojaus ( Žmogaus voro ar kt.) kostiumaI LED lemputė su tvirtinimu ( dirželiais, kepuraite ) ant galvos LED vaivorykštė, skirta rodyti ant lubų, sienų Kūrybos rinkinys ( piešimo, konstravimo, karoliukų vėrimo ) Linksmos šlepetės . . .

GALIMYBIŲ, KAIP NUSTEBINTI MYLIMĄ ŽMOGŲ ŠVENČIŲ PROGA YRA LABAI DAUG. TEREIKIA JOMIS PASINAUDOTI IR KALĖDOS BUS NUOSTABIOS. JUK KIEKVIENAS TROKŠTAME, KAD KALĖDŲ SENELIS ATSIŽVELGTŲ Į MŪSŲ POREIKIUS. JEI ES TO PATYS NEDARYSIME, KODĖL TURĖTŲ DARYTI KITI?

LINKSMŲ KALĖDŲ IR TEGUL DOVANOS PO EGLUTE IKI AŠARŲ PRADŽIUGINA MYLIMĄ ŽMOGŲ.

Categories: Uncategorized
Tags: